Pazar Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2018 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
       Yapılan toplantıya Kaymakamımız Coşkun Öztürk, İl Genel Meclis Üyeleri Rasim Çorbacı, Leyla Veyisoğlu, Osman Nuri Hasçelik, İlçe Özel İdare Müdürü /Birlik Müdürü Mustafa İmamoğlu ve köy muhtarları katıldı.
      Toplantıda Kaymakamımız Coşkun ÖZTÜRK, Pazar KHGB’nin 2017 yılı faaliyetlerini değerlendirerek 2018 yılı hedefleri hakkında bilgiler sundu.
Ardından 2017 yılı kesin hesabı hakkında Mustafa İmamoğlu bilgi sunduktan sonra, kesin hesap birlik meclisince kabul edildi.
      Devamında Birlik Encümen seçimine geçildi. Ak Parti Meclisi üyeleri Rasim Çorbacı,Leyla Veyisoğlu, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Osman Hasçelik, Muhtar üyelikleri için Mustafa Başusta, Erol Ergenç, Metin Görmüş, Abdullah Civelek ve Necat Türkücü aday oldular. Yapılan oylamada İl genel Meclisi üyeleri Leyla Veyisoğlu ve Rasim Çorbacı ile Melyat Köyü Muhtarı Erol Ergenç, Irmak Yeni Köy Muhtarı Necat Türkücü Pazar KHGB encümen üyeliğine seçildiler.
      Oylamadan sonra Kaymakamımız, Birlik Meclisince görev tevdi edilen üyeleri tebrik ederek, muhtarların görüş ve önerilerini dinledi.